Фільтр товарів
Вартість  700 - 1550 грн.

Жіночі піджаки

Сортувати:
На сторінці:
Найкращим варіантом підтримання ділового стилю є жіночі піджаки. Крій цього виробу є унікальним засобом надання фігурі представництва, елегантності, акуратності. Повних ця річ струнить, занадто худих повнить. Тому вона є актуальною.
Класичний піджак не змінює свого основного крою роками. Піджаки для жінок, як і чоловічі піджаки, створені для імітації напівприлеглого силуету, що посилює лінію плечей. По суті, завдання цього виду одягу відбити трикутник у будь-якій фігурі.

Особливості крою піджака

Трикутник - фігура, що несе глибокий філософський сенс. Він уподобаний релігією (Свята Трійця). Форма піджака також нагадує трикутник. Семантика трикутників в одязі підказує, що трикутний вид силуету має сакральне значення і є помічником у важливих справах.
Особливістю крою класичного жакета є:
  • Нагрудна горизонтальна виточка, що виходить із кишені піджака. Це візуально подовжує фігуру, роблячи її величнішою. 
  • Повторення трикутника в області коміра, виділяє шию і ніби піднімає голову. Таким чином, посилюючи горду поставу. 
  • Жакет відрізняється від чоловічого піджака тим, що він приталений. 
  • Класика характеризує лише крій. А тканина, колір, оздоблення можуть бути зовсім різними.
  • Купити жіночий піджак означає, дати собі можливість бути різноманітнішим. 

Замовити жіночий піджак через мережу Ділвін

Купуючи класичний жакет, важливо вимірювати не тільки обхват грудей, але і довжину рукава. Трикотажні вироби цього типу можуть бути виконані як кофт без підкладки.
Крій від турецького виробника завжди максимально наближений до стандарту. Він сприяє тому, що відхилення від стандарту у будь-якій фігурі згладжуються та вирівнюють її візуально. Тому доцільно замовити жіночий піджак в інтернет-магазині, де рясніють піджаки жіночі, ціни на які доступні кожному.

З чим носити жакети

Класика не визнає недбалості у доборі ансамблю. Важлива колірна гама всіх його складових. Також варто ретельно оцінювати те, із чим одягають річ. Штани, сорочки, спідниці, взуття та навіть зачіска повинні гармоніювати з піджаком. Смак при виборі одягу завжди визначає красу кінцевого результату. 
Прикрашає виріб та матеріал, з якого він пошитий. Підбір стильного піджака – це виклик часу, це пізнання себе, це розкриття нових граней життя, це крок уперед.