Про нас

Наша місія – представляти продукцію успішного турецького бренду в Україні

Ми є офіційним дилером турецької ТМ Dilvin, постачальником модного жіночого одягу в Україну. Що є бренд Dilvin? Висока якість та прийнятна ціна є візитною карткою даного виробника! Це торгова марка з багатою історією та традиціями. Як одна з небагатьох компаній у секторі Fashion, що відрізняються стильним дизайном та чудовою якістю виробництва, вона зайняла своє місце в ролі надійного, затребуваного бренду жіночого одягу.

 

На сьогодні продукція Dilvin широко затребувана як у Туреччині, так і далеко за її межами. Завдяки оригінальному погляду на модні тенденції, ретельному відстеженню світових трендів та великому досвіду роботи, бренду вдалося стати затребуваним серед покупців. Ще однією вагомою перевагою Dilvin є те, що цей одяг продається за дуже демократичними цінами, тобто доступний для широкого кола покупців. на шкоду якості

У чому взагалі особливість турецьких брендів? Тут важливо донести до покупця думку, що турецький виробник – це «копіювання» і «ширпотреб». Цей стереотип давно зжив себе, а ми своїм асортиментом і оригінальними колекціями остаточно розвіюємо його, просто доводячи протилежне. останні модні тенденції. Що стосується виробництва, то для пошиття використовується сучасне обладнання, здійснюється суворий контроль за тим, щоб кожен рядок та шов відповідали європейській якості. Крій від турецького виробника завжди максимально наближений до стандарту. Це, у свою чергу, сприяє тому, що будь-які відхилення від стандарту в жіночій фігурі згладжуються і вирівнюють її візуально. -kategorij/dilvin-clothes.jpg" style="width: 25%; float: right;">

Наші досягнення та переваги

Бренд Dilvin розпочав своє існування в Україні з 2009 року, проте швидко завоював серця покупців. Наші головні конкурентні переваги полягають у тому, що ми знаємо потреби наших покупців та навчилися керувати асортиментом. Тільки завдяки вашій довірі та вибору на користь нашої продукції, ми за цей час розвинулися та продовжуємо це робити. Так, у м. Одеса було відкрито 4 фактичні магазини, що дозволило зміцнити позиції нашої компанії та мотивувало на подальше зростання:

City Center (Таїрове) - Проспект Небесної Сотні 2;< b> 

City Center (Котовський) - вулиця Давида Ойстраха 32; < /span>

ТЦ «Афіна» - вулиця Грецька 3/4;

Аркадія Сіті - Аркадійська алея 1.

Для кого ми працюємо? Наші пріоритети

Нашою цільовою аудиторією є дівчата, які стежать за модою, воліють високу якість, люблять одягатися стильно і зі смаком, а також жінки, які в душі почуваються молодими і хочуть виглядати відповідно . 

Підсумовуючи все вищесказане, жіночий одяг від ТМ Dilvin – це чудова можливість для українських покупців бути завжди у тренді. Іншими словами, вибираючи ту чи іншу модель у нашому каталозі, немає необхідності ставити питання актуальна вона на сьогодні чи ні. На подібні питання ми завжди даємо однозначну відповідь: «Асортимент регулярно оновлюється, в каталозі знаходяться виключно модні вироби!». Відкрийте для себе моду разом з брендом Dilvin! >Наші партнери:
https://dress-code.org/