Фільтр товарів
Вартість  440 - 690 грн.

Шорти жіночі

Сортувати:
На сторінці:
Слово «спека» завжди асоціюється із морським берегом, яскравим сонцем. Важко уявити відпочинок без зручних шортів. Час, коли улюблені джинси за допомогою ножиць перетворювалися на елегантні шорти, пішов безповоротно. Сьогодні ринок рясніє цим предметом літнього гардеробу і вигідно купити жіночі шорти за улюбленою моделлю. З ними чудово виглядають сорочки,светри, футболки жіночі.

Вибір моделі шортів

Наш магазин пропонує джинсові та трикотажні жіночі шорти. Вони можуть бути короткими або капрі.
На вибір покупців моделі шорт:
  • класичні,
  • з високою талією,
  • із заниженою талією,
  • шорти-трусики,
  • бермуди.
У класичних штанях пояс знаходиться на рівні талії. При стандартному статурі відстань від верхньої точки голови до талії дорівнює три восьми довжини тіла. Прекрасно виглядають на фігурі класичні шорти при ідеальній ширині талії, напівобхват якої не більше однієї восьмого зросту.
Довгоногим красуням ідеально підходять шорти із заниженою талією. Також в нашому магазині можна купити жіночі шорти з високою талією тим, хто воліє підкреслити переваги фігури.

Як вибрати розмір шортів?

Будь-які брючні вироби вибирають залежно від типу фігури, її довжини та кола стегон. Розроблено відповідні таблиці для легкої, середньої, важкої та стандартної статури.
Щоб купити шорти бермуди жіночі (або купити жіночі трусики шорти), потрібно вибирати розмір, менший на одиницю від того, що вказано в таблиці. Стандартною талією є та, що дорівнює двом обсягам шиї. Загальновідомий ідеал фігури відомі 90-60-90. Але це не межа. Найкращою фігурою вважається та, якою задоволена її володарка. А кожна жінка є унікальною по-своєму.
Наш магазин запрошує дівчат будь-якого віку та смаків купити шорти жіночі недорого.

Як виміряти талію?

Залежно від постаті людини лінія талії вимірюється по-різному, оскільки це враховується під час крою брючних виробів. Тому важливо знати, що повні жінки повинні вимірювати напівобхват талії на лінії, що вище за точку пупка на два сантиметри. 
Стандартний вимір талії – це пошук найвужчого її місця. 
Співвітчизницям вигідно купити шорти жіночі в Україні. Їх асортимент і ціна не поступаються якістю, а доставка здійснюється швидко та просто.