Готуємось до зими наперед: підбираємо верхній одяг

Готуємось до зими наперед: підбираємо верхній одяг

Правильний підбір верхнього одягу на зиму – це не лише красиво та зручно. Це ще й дуже стильно. Напевно, ви помічали, що кожен сезон навколо так багато людей у ​​верхньому одязі, який тільки псує образ і робить зовнішній вигляд непрезентабельним. Вся справа в тому, що підбирати вироби потрібно ретельно, звертаючи увагу на фігуру, стиль та особисті уподобання.

Вибираємо розмір шуби

Звертаємо вашу увагу на те, що робити вибір потрібно без будь-якого поспіху. І зовсім неважливо, яка саме шуба вас цікавить – з мутону чи норки. Надягніть виріб на себе, застебніть, покрутіть перед дзеркалом і спробуйте зробити кілька рухів руками. Якщо ви керуєте авто, спробуйте сісти та імітувати їзду на ньому – вам має бути на 100% комфортно.

Якщо виріб сподобався, але він сковує рухи, має сенс переглянути інші моделі та адекватно підійти до покупки, яка слугуватиме роками. Хороше рішення – порадитися з мамою, подругою чи чоловіком. Близька людина висловить думку з боку та допоможе швидше визначитися.

Які шуби у моді 2021? Посадка шуби має бути не надто щільною. Так вона прослужить набагато довше, причому зовнішній вигляд збережеться в початковому вигляді.

Визначаємось із розміром пальто

До вибору розміру пальта важливо підходити ретельно. Тут ключовий момент – посадка по лінії талії та плечей, а також оптимальна довжина рукавів. Плечі мають бути на місці, а кисті рук повністю входити до кишень.

Як має сидіти жіноче пальто? Якщо пальто вибирається влітку на осінньо-зимовий сезон, в ідеалі мірятиме його на ті речі, які надягатимуться під низ. Можна взяти з собою шарф та інші аксесуари, щоб подивитися, як обіграти образ і зробити його більш жіночним.

Мається на увазі, що пальто не повинно бути точно по фігурі, невеликий прошарок потрібний і важливий, адже під нього ви завжди одягатимете один шар одягу.

Спробуйте надіти пальто і трохи в ньому пройтися, сісти і зробити пару рухів – витягнути руки вперед або убік. Ви не повинні бути скуті в рухах.

Вибираємо розмір пуховика

Тут все трохи простіше, ніж із пальто та шубами. Немає суворих правил. Але найголовніше – щоб ширина плечей та обхват грудей були підібрані за розміром. Талія в пуховиках не завжди важлива, якщо це не приталена модель з розширеною до низу спідницею.

При покупці такого верхнього одягу не забувайте про головне правило - краще взяти розмір більше, ніж після бути скутою в рухах. Верхній одяг покликаний захистити від холоду та підкреслити гарну фігуру, але ніяк не вплинути на вашу рухливість.

Як зрозуміти, що розмір вибрано неправильно?

Зовнішньо визначити неправильно підібраний розмір досить просто. Якщо на спинці шуби або пальта ви спостерігаєте горизонтальні складки – вам потрібен більший розмір. Якщо складки вертикальні – виріб великий.

Коли з одного боку верхній одяг натягнутий, а з іншого спостерігаються хвилі, якщо в області талії блискавка або гудзики розходяться або довжина виробу попереду або ззаду відрізняється - це все дзвіночки, що річ вам не підходить і є сенс спробувати інший розмір або зовсім іншу модель .

Вибираємо фасон за типом фігури

Якщо у вас пропорційний низ і верх, то практично всі моделі верхнього одягу добре сидітимуть на вас, підкреслюючи красиву фігуру.

Якщо фігура спортивна і талія не яскраво виражена, варто звернути увагу на моделі типу «кокон».

Вузькі плечі та об'ємні стегна – привід врівноважити важкий низ. А зробити це можна за допомогою розкльошеної або трапецієподібної моделі.

Дівчатам із широкими плечима та вузькими стегнами краще вибирати вільний крій оверсайз.

У будь-якому випадку вам варто відштовхуватися від свого стилю і від того, який саме верхній одяг вам подобається. На щастя, в магазині Ділвін навіть найвибагливіші клієнтки не будуть відчувати труднощі з тим, як вибрати верхній одяг.

Dilvin Posted by Dilvin