Трендові джинси у 2022 році: огляд актуальних моделей

Трендові джинси у 2022 році: огляд актуальних моделей

Денім не втрачає своєї актуальності вже кілька десятиліть. У цьому немає нічого дивного – матеріал гарний, невибагливий у догляді, універсальний, практичний. Саме тому у гардеробі кожної модниці мають бути хоча б одні трендові джинси Dilvin. Модні експерти стверджують, що джинси 2022 краще вибирати з максимально комфортного деніму та виключити з гардеробу звужені скінні. А вироби з потертостями краще поєднувати з базовими топами, щоб уникнути агресивного, грубого образу.

Виходячи з того, що намагаються нам донести авторитетні будинки моди, можна назвати 6 моделей джинсів, які будуть мати попит у 2022 році.

Найкращі модні джинси 2022 жіночі

Якщо ви стежите за модою, зверніть увагу на такі модні джинси 2022:

  • - Широкі джинси. Вони мають високу посадку, яка підійде струнким жінкам. Такий одяг справив фурор кілька років тому, але все ще залишається актуальним. Шиють вироби з деніму у класичному синьому відтінку.

  • - Денім із принтом. Джинси з візерунками/принтами – найгарячіший тренд цієї весни. Фешн-експерти кажуть, що вони добре освіжать, урізноманітнять гардероб.

  • - Прямі довгі джинси. Укорочені моделі відходять другого план. Довгі прямі вироби знову у тренді. Їх можна поєднувати з базовими футболками, вишуканими сорочками.

  • - Джинси з низькою талією. Це – найнесподіваніший тренд 2022 року. Краще уникати моделей, які оголюють нижню частину живота, вибираючи на користь моделей із прямими або звуженими штанинами.

  • - Темний денім. Джинси із темного матеріалу здатні створити елегантний образ. За прогнозами стилістів, такі вироби увійдуть до базового гардеробу і затримаються в ньому надовго.

  • - Джинси у стилі 90-х. Вільний крій, популярний 30 років тому, повертається до моди. Цього року такі вироби стануть неймовірним трендом.

Як вибрати джинси 2022 за фігурою?

Є одне загальне правило - джинси не повинні бути тісними, впиватися у шкіру. У такому одязі жінці має бути комфортно. Оскільки такий одяг створюється з бавовни, він швидко розтягується та підлаштовується під фігуру. Саме тому, при примірянні штанів, які не відчуваються на фігурі, можете сміливо відкладати їх убік – вони не стануть доповненням вашого образу.

Переживати про можливе усадку після прання не варто, тому що у бавовни є неймовірна здатність швидко приходити в початкову форму. Вибираючи виріб, зверніть увагу на особливості конституції, оскільки не всі моделі ідеально сідають по фігурі.

Якщо джинси будуть підібрані правильно, вони допоможуть приховати недоліки, підкресливши переваги. Коли фігура непропорційна – широкі плечі, тонкі кісточки, вузькі стегна, краще вибирати розкльошені моделі. Цього сезону вони як ніколи раніше актуальні. Розширена нижня частина додасть обсягу, зробить фігуру пропорційною.

Дівчата з вузькими стегнами можуть вибрати вільні джинси. Підійде прямі або розкльошені донизу. Головне, щоб вони не надто обтягували стегна.

Власницям пропорційної фігури пісочний годинник пощастило – для них немає обмежень, тому що будь-яка річ буде добре сідати.

Дівчатам із фігурою прямокутник підійдуть прямі моделі та бойфренди. А володарки тонкої талії можуть зупинитися на виробах із заниженою посадкою, що підкреслюють цю частину фігури. Коли немає талії, краще вибрати високу посадку - вона приховає такий недолік. Якщо ви не знаєте, з чим носити джинси з високою талією, рекомендуємо укорочені кофти та кроп-топи. Але тут все залежить від ваших уподобань, фантазії.

Тепер ви знаєте, як повинні сидіти джинси бойфренди та інші моделі, що дозволить вам зробити правильний вибір.

Dilvin Posted by Dilvin