Як вибрати джинси?

Як вибрати джинси?

Для багатьох покупка нової пари джинсів є справжнісіньким стресом, який необхідно пережити. Вивчення актуальних моделей, незліченні примірки, аналіз то однієї, то другої пари – це йдуть сили, енергія, час. Для полегшення стресу, пов'язаного із покупкою джинсів, пропонуємо розібратися з нескладним алгоритмом вибору.

Як вибрати джинси за посадкою та кольором?

При покупці будь-якого одягу головним є що? Вона має підходити під особливості постаті конкретної людини. Які найзручніші жіночі джинси? Відповідні вашому розміру та анатомічним особливостям. Розглянемо найпростішу класифікацію моделей.

По посадці поділяються на:

  • - Низькі – добре виглядають на худеньких, з довгими ногами та невеликим торсом. Щоб запобігти сповзанню вниз, потрібно носити ремінь.
  • - Середні. Є універсальними та найпрактичнішими, вигідно підкреслюють будь-яку фігуру. Відмінний варіант для повсякденного носіння.
  • - Високі. Верх знаходиться десь на середині талії. Носять їх з короткими топами та кофтинками, підходять струнким. Пишним жінкам можна носити лише з довгим та вільним одягом.

Як вибрати джинси за кольором? Всім відомо - вибраний колір може додати зайвих кілограм, так і стрункості. Тому слід пам'ятати особливості відтінків:

  • - Блакитний. Це колір літніх чи розкльошених моделей. Можуть товстити, особливо за наявності горизонтальних потертостей.
  • - Синій. Класичне забарвлення рекомендоване струнким дівчатам. Темно-синя ж струнить, її можна сміливо носити і повнішим.
  • - Яскраві кольори. Підходять виключно для власниць струнких ніг.
  • - Чорний. Таке забарвлення випускають розкльошені моделі. Її люблять за ефект стрункості та довгих ніг (візуально витягає). Чорні джинси прямого крою є повноцінною заміною штанів.

Важливі деталі та нюанси при виборі джинсів

Немає правильної відповіді на питання, як повинні сидіти джинси. Ідеально підходять ті, які врівноважують пропорції та підкреслює переваги фігури.

При примірюванні важливо переконатися в тому, що модель добре сидить ззаду - не врізається в тіло і не утворює заломи. Джинси не повинні обтягувати, але й не обвисати при цьому. У процесі носіння будь-які джинси розношуються, стаючи вільнішими. Навіть джинси облягаючого силуету не повинні сковувати рухи. Занадто тісні моделі можуть шкодити здоров'ю, оскільки перешкоджають нормальній циркуляції крові.

Перед покупкою необхідно переконатися, що джинси не здавлюють у талії. Якщо ззаду, в районі спини проходять два пальці, то все нормально. При присіданні не повинно бути дискомфорту в колінах або гомілковостопах. Приміряючи штани без взуття, передня частина подолу повинна стосуватися підйому стопи, а задня частина – бути на 0,3-0,5 см вище за підлогу.

Ще слід дивитися на кишені ззаду – вони не повинні бути надто великими чи маленькими. Вони збільшують зорово стегна. Тому краще вибирати модель із кишенями середніх розмірів.

Джинси чудово поєднуються з блузками та сорочками. Які саме актуальні цього сезону і на які слід звертати увагу, розглядалося в одній з останніх статей «Жіночі сорочки та блузки (тренди сезону 2020-21)». Поєднання світлих сорочок із темнішими джинсами допомагає збалансувати пропорції фігури. Вивчивши основні тренди сорочок, підібравши найбільш підходящі вам моделі, ви зможете легко складати цікаві луки і повсякденні образи.

Від того, наскільки добре вам підходять джинси, залежить ваш комфорт, настрій і навіть самопочуття, тому до вибору слід підійти з усією ретельністю, не зважаючи на поради, описані вище.

Dilvin Posted by Dilvin