Види топів

Види топів

Жіночий топ є полегшеним елементом гардеробу, характеризується універсальністю і практичністю. Топики зручно комбінувати з різним одягом і аксесуарами, отримуючи цікаві стильні образи. Жінки під топами мають на увазі укорочені майки та футболки різних видів, але короткі моделі.

Які ж види топів бувають?

Якщо ретельно перекласти назву та вивчити її походження, то цим терміном може називатися навіть звичайна футболка. Щоб швидко і легко вибрати топ, потрібно спочатку розібратися з їх різновидами.

Топ труба – середня між майкою та бюстьє

Являє собою подобу майки, що облягає, без лямок, рукавів, бретельок. Тут плечі залишаються абсолютно голі, а значить до них буде прикута увага. Топ труба є подовженим кільцем з тканини, що обтягує тіло на рівні грудей. Довжина цього кільця буває різною, зі складками та без них. Різні моделі відкривають живіт чи залишають його відкритим. Щоб виріб надійно фіксувався, його шиють із еластичних матеріалів, часто використовуючи для закріплення верхньої частини резинку або стрейчеву стрічку.

Танк-топ – зручно та практично

Це звичайнісінька майка, яка за зручністю та практичністю далеко попереду інших моделей. Танк-топ відмінно поєднується із жилетами, кардиганом, жакетом, які можна завжди зняти, якщо у приміщенні буде спекотно. Ідеально поєднується з довгими трапецієподібними спідницями в підлогу, що робить образ максимально жіночним та гармонійним. Якщо носити такий топік із джинсами, то талію за бажання можна підкреслити за допомогою пояса. Також поясок можна носити не лише на талії, а й на стегнах. Особливо красиво такий варіант виглядає з бриджами, шортами.

Кроп топ – улюблена модель серед молоді

Кроп топ може бути вільним, облягаючим або напівоблягаючим, але головна його особливість - він оголює животик. Ця модель стала модною у 80-х роках минулого століття, перетворившись на символ сексуальності та свободи. Часто подібні топіки носять для привернення уваги до пірсингу, незвичайного татуювання на животі. Якщо в гардеробі є багато кропів топів, а виглядати потрібно консервативно, можна взяти піджак і спідницю з високою талією, отримавши чудовий ансамбль.

Бюстьє на піку популярності

Цього року ця модель є трендом. Хоча бюстьє багато в чому нагадує спідню білизну, животик показувати з ним не обов'язково. Вся справа в тому, що бюстьє поєднують зі спідницями, брюками, шортами із завищеною талією. Цей виріб максимально асоціюється із сексуальністю та привабливістю жінки.

Бандо як класична модель

Що ви уявляєте при слові «топ»? Швидше за все бандо. Ця модель є укороченою версією топа-труби. Частіше бретелек у ньому не передбачено, іноді може бути тоненька, яка перекидається через шию і закріплюється у центрі передньої полички. Такий вид топів зорово розширює лінію плечей, тому не рекомендований тим, хто хоче привертати увагу до цієї частини тіла.

Чолі – незвичайний топ із індійським колоритом

Представляє собою укорочений топ, що фіксується внизу за допомогою зав'язки або гумки. Спина зазвичай із круглим або квадратним вирізом. Щоб за рахунок глибокого вирізу, топік не сповзав із плечей, передбачена спеціальна зав'язка, яка надає виробу ще більшого шарму. Оголена спина – це фішка цього виробу. Чолі шиють із довгим, коротким рукавом або взагалі без них. Шиються із щільного, еластичного матеріалу найрізноманітніших розквітів.

Останні 10 років такий топ на піку популярності серед танцівниць, використовується для східних костюмів, проте цей елемент стає трендовим і як повсякденний одяг. Це лише основні види топіків, яким користуються найбільшим попитом серед покупниць різного віку. Величезний вибір та різноманітність видів, силуетів та фасонів лише підтверджує, що це зручний елемент жіночого гардеробу.

Dilvin Posted by Dilvin

0 Comments To "Види топів"

Write a comment

Your Name:
 
Your Comment:
Note: HTML is not translated!